Componența compartimentelor de resort din aparatul de specialitate al Primarului orașului Corabia

Maria DAVID

ARHIVAR

Loredana FLORESCU

ȘEF BIROU

Biroul agricol

Joian NINETA

INSPECTOR

Biroul agricol

Gabriel BOLBOREA

Tehnician veterinar

Biroul agricol

Marin POPA

MUNCITOR CALIFICAT

Biroul agricol

Ionel-Cristinel RADU

INSPECTOR

Biroul agricol

Alina VIDU

REFERENT

Biroul agricol

Gheorghe TOMA

ȘEF BIROU

Biroul achiziți:
asistență asociații proprietari

Mircea PASCU

CONSILIER ACHIZIȚII PUBLICE

Biroul achiziți:
asistență asociații proprietari

Niculița BÎCU

CASIER

Biroul achiziți:
asistență asociații proprietari

Marcela-Eugenia ȘAPCĂ

REFERENT

Biroul achiziți:
asistență asociații proprietari

Raluca-Ionela DREGLEA

INSPECTOR SUPERIOR

Biroul investiții:
administrarea domeniului public și privat

Daniel STOICA

INSPECTOR PRINCIPAL

Biroul investiții:
administrarea domeniului public și privat

Paula CĂPRARU

CASIER

Biroul investiții:
administrarea domeniului public și privat

Florin COSTEA

REFERENT

Biroul investiții:
administrarea domeniului public și privat

Gheorghe STANCIU

INSPECTOR ASISTENT

Biroul investiții:
administrarea domeniului public și privat

Dumitru CUNE

MUNCITOR CALIFICAT

Biroul investiții:
administrarea domeniului public și privat

Costel ȘAPCĂ

ȘEF BIROU

Biroul urbanism și
amenajarea teritoriului

Aurel PĂTRU

MUNCITOR CALIFICAT

Biroul urbanism și
amenajarea teritoriului

Dumitru CUNE

MUNCITOR CALIFICAT

Biroul investiții:
administrarea domeniului public și privat

Costel ȘAPCĂ

ȘEF BIROU

Biroul urbanism și
amenajarea teritoriului

Aurel PĂTRU

MUNCITOR CALIFICAT

Biroul urbanism și
amenajarea teritoriului

Gigi-Claudiu MICU

INSPECTOR DE SPECIALITATE

Biroul urbanism și
amenajarea teritoriului

Teodor DRĂGHIA

MUNCITOR CALIFICAT

Biroul urbanism și
amenajarea teritoriului

Florin BOGDAN

MUNCITOR CALIFICAT
operator incintă port

Biroul urbanism și
amenajarea teritoriului

Georgel VELEA

MUNCITOR CALIFICAT
dispecer apă canal port

Biroul urbanism și
amenajarea teritoriului

Cezar CIUPITU

PAZNIC PORT

Biroul urbanism și
amenajarea teritoriului

Ion-Robert PITULICE-MARE

PAZNIC PORT

Biroul urbanism și
amenajarea teritoriului

Paul ACHIM

PAZNIC PARC

Biroul urbanism și
amenajarea teritoriului

Viorel POPA

PAZNIC PARC

Biroul urbanism și
amenajarea teritoriului

Nicușor BĂDEA

MUNCITOR NECALIFICAT

Biroul urbanism și
amenajarea teritoriului

Vasile GÎRBACI

MUNCITOR NECALIFICAT

Biroul urbanism și
amenajarea teritoriului

Marian POPA

PAZNIC

Biroul urbanism și
amenajarea teritoriului

Ion LOGOFETESCU

MUNCITOR NECALIFICAT

Biroul urbanism și
amenajarea teritoriului

Adrian CĂPRARU

MUNCITOR NECALIFICAT

Biroul urbanism și
amenajarea teritoriului

Mihaela GHERGHIȚĂ

ȘEF SERVICIU

Aurelia FIROIU

CONSILIER JURIDIC SUPERIOR

Horia-Ciprian URZICANA

INSPECTOR SUPERIOR

Vasile-Viorel UȚĂ

INSPECTOR SUPERIOR

Carmen UNGUREANU

INSPECTOR SUPERIOR

Niculița PENA

INSPECTOR DE SPECIALITATE

Sanda PUȚINELU

INSPECTOR DE SPECIALITATE

Cristina GHERGHINĂ

INSPECTOR DE SPECIALITATE

Tanța FILIP

ȘEF SERVICIU

Eugen VELEA

REFERENT DE SPECIALITATE SUPERIOR

Mihaela-Justiniana BĂIEȚICA

INSPECTOR PRINCIPAL

Angela-Monica GODEANU

INSPECTOR PRINCIPAL

Augustin ȘAPCĂ

INSPECTOR DE SPECIALITATE

Adrian ȚENE

INSPECTOR DE SPECIALITATE

Ionuț BĂCANU

INSPECTOR DE SPECIALITATE

Traian-Iulian VĂDĂSTREANU

ȘEF SERVICIU

Liviu-Dumitru ȚUȚUIANU

INSPECTOR

Gigel COCOCI

ȘOFER

Aurel LUPU

ȘOFER

Florea SUBȚIRELU

ȘOFER

Marian VÎRDOL

ȘOFER

Florin MITRĂNESCU

ȘOFER

Georgel BÎCU

ȘOFER

Florea MĂRCUCI

ȘOFER

Marian DRĂGHIA

ȘOFER

Victor MILCU

ȘOFER

Nicolae BĂBICEANU

ȘOFER

Daniel LUNGU

ȘOFER

Teodor VLAD

ȘOFER

Mirela COJOC

ȘEF SERVICIU

Sorinel VÎȚĂ

SUPRAVEGHETOR

Elena MAEREANU

BIBLIOTECAR

Ionica GÎRCOVEANU

MUZEOGRAF

Cristina DAȚCU

MUZEOGRAF

Marius-Felix BÎCIU

CONSERVATOR

Vasile VOINEA

PAZNIC

Ion FILIP

MUNCITOR CALIFICAT

Elena LUȚĂ

MUNCITOR CALIFICAT

Marilena STOICA

REFERENT

Patricia VANȚĂ

REFERENT

Florentina ANDREI

SUPRAVEGHETOR

Gigi ASĂNICĂ

PAZNIC

Gabriel-Bogdan RADU

PAZNIC

Maria FLOREA

REFERENT

Dimi VOINEA

REFERENT

Mariana DULEA

ȘEF SERVICIU

Ioni-Alina IONESCU

INSPECTOR SUPERIOR

Niculina CÎRJAN

INSPECTOR SUPERIOR

Liana VĂDINEANU

INSPECTOR SUPERIOR

Claudiu POPESCU

INSPECTOR SUPERIOR

Maria CUMPĂNAȘU

REFERENT SUPERIOR

Georgiana BRULEA-TURCU

INSPECTOR DE SPECIALITATE

Carmen-Mirela CUNE

REFERENT

Andrei EUGEN

DIRECTOR EXECUTIV

Alexandra TUDOR

INSPECTOR SUPERIOR

Sorin TALPĂ

REFERENT SUPERIOR

Elena-Liana PĂTRU

INSPECTOR DE SPECIALITATE

Polixenia LOGOFETSCU

MUNCITOR CALIFICAT

Elena POPA

MUNCITOR CALIFICAT

Lăcrămioara DRĂGHIA

MUNCITOR NECALIFICAT

Constantin ȘURGHE

MUNCITOR NECALIFICAT

Marius MILITARU

MUNCITOR NECALIFICAT

Marian BĂIETICA

INSPECTOR DE SPECIALITATE

Tanțiana ZEGHEANU

INSPECTOR DE SPECIALITATE

Florica VELEA

INSPECTOR DE SPECIALITATE

Mirela-Lizeta GOLEA

INSPECTOR SUPERIOR

Teodora CINCA

INSPECTOR SUPERIOR

Liliana CIUCUREL

INSPECTOR SUPERIOR

Niculina CUNZET

INSPECTOR PRINCIPAL

Costel DRĂGHIA

CASIER

Mircea VÎNTU

CONSILIER
Dan_OLTEAN

Dan OLTEAN

CONSILIER

Florinela TELEANU

CONSILIER

Nataliu-Adrian DOMOZINĂ

ȘEF SERVICIU

Florin-Vasile GAVRILĂ

INSPECTOR DE SPECIALITATE

Dumitru OPREAN

ÎNGRIJITOR DE CÂINI ÎN ADĂPOSTURI

Gică-Viorel BACIU

ÎNGRIJITOR DE CÂINI ÎN ADĂPOSTURI

Ion NEICU

PRINZĂTOR CÂINI

Alexandru OANE

PRINZĂTOR CÂINI

Adrian CIOCÎRLAN

ȘOFER

Mihaela MUȘAT

MEDIC PRIMAR

Aurelian COSTEA

MEDIC

Lavinia CIOCÎRLAN

MEDIC PRIMAR

Felicia COJOCARU

MEDIC PRIMAR

Sidonica UȚĂ

MEDIC PRIMAR

Simona BEȘCUCĂ

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

Eliza-Dana BULINTIȘ

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

Florentina CARACUDĂ

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

Simona CIUTESCU

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

Rodica DRĂGHIA

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

Daniel ENCEANU

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

Lavina MARINESCU-MILCU

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

Ana TICUȘ

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

Ileana-Rodica ȚUȚUIANU

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

Simona JIANU

ASISTENT MEDICAL PRINCIPAL

Cristina MITRITOAIA

ASISTENT MEDICAL COMUNITAR PRINCIPAL

Mihaela PANĂ

ASISTENT MEDICAL COMUNITAR

Alina OANȚĂ

ASISTENT MEDICAL COMUNITAR

Mariana PĂSCULESCU

ASISTENT MEDICAL COMUNITAR

Mariana VASILE

ASISTENT MEDICAL COMUNITAR
Sari la conținut